Namo Saugojimo Ir Organizacijos

AIMA 1pc Blokų Formų Plastiko Erdvės Taupymo Saugojimo Dėžutė Ant Darbalaukio Patogu Office Namus Išlaikyti Kanceliarinės prekės L

Rating
€2.72 €2.45

Aukštos kokybės PP medžiaga, graži spalva, specialių blokų struktūra, superposition daugumos. Jis gali gauti visų rūšių mažų objektų, kurie yra labai patogu, gali perdanga, nėra vietos, praktiški ir įdomūs. Specialios įpjovos struktūra, apačioje iš kamino yra stabilus. Tai galima laikyti visų rūšių TELEVIZORIAUS nuotolinio kontrolės oro kondicionavimo sistema. Patogu office ladys arba vyrai prie mažų daiktų. Merginos gali rasti palei savo kosmetikos buteliukai ir lengva. Aukštos kokybės PP medžiaga, graži spalva, specialių blokų struktūra, superposition daugumos.

Jis gali gauti visų rūšių mažų objektų, kurie yra labai patogu, gali perdanga, nėra vietos, praktiški ir įdomūs.

Specialios įpjovos struktūra, apačioje iš kamino yra stabilus. Tai galima laikyti visų rūšių TELEVIZORIAUS nuotolinio kontrolės oro kondicionavimo sistema.

Patogu office ladys arba vyrai prie mažų daiktų. Merginos gali rasti palei savo kosmetikos buteliukai ir lengva.

Dydis: L: Stačiakampis 16.7 * 8.3 * 6cm

Medžiaga: PP plastiko

Rūšis: Dėklai & Dėžes

Stilius: Šiuolaikinio

Grotelės Kiekis: 1

Savybės: Ekologiškai Švarus, Įžuvinti

Pakuotė:

1 x Saugojimo dėžutė

Pastaba: Šviesa, fotografavimo ir įvairių ekranuose gali sukelti spalvos objektą, vaizdas šiek tiek skiriasi nuo nekilnojamojo dalykas. Matavimo leidžiama paklaida yra +/- 1-3cm.

  • Tipas: Dėklai & Dėžes
  • Prekės Pavadinimas: AOTU

  • Pakuotės Svoris: 0.135kg (0.30lb.)
  • Pakuotės Dydis: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas